Víte, že atrakce na Dolní Moravě si můžete užít i v zimě?

4.12.2023

Dolní Morava je ráj pro milovníky adrenalinu. Procházka po visutém mostě, stezka v oblacích, mamutí horská dráha, crossová závodní trať a traily pro lyžaře. To vše zasazeno do nádherné přírody hřebenů Králického Sněžníku a přístupné i v zimních měsících. 

Chcete v zimě zažít i něco zajímavějšího než klasické lyžování? Projděte se po nejdelším visutém mostu pro pěší na světě a zažijte, jaké je procházet se ve výšce 95 metrů nad zemí. Nebi se přiblížíte ještě o něco více, pokud se vydáte na stezku v oblacích. Vystoupáte totiž do výšky 1116 m. n. m. a prohlédnete si zasněženou krajinu v širokém okolí.  A pokud chcete zůstat nohama na zemi, můžete vyrazit na výšlap na sněžnicích, na sáňky, běžky nebo skialpy. Pro náročné lyžaře je možnost objednat si projetí první stopy ještě před oficiálním otevřením areálu. Sjezdovku tak díky tomu můžete mít čerstvě připravenou jen sami pro sebe. 

Mimo klasické sjezdovky nabízí Dolní Morava i traily. Zimní 
traily pro lyžaře a snowboardisty mají několik různých variant, spoustu zajímavých prvků a překážek. Můžete vyzkoušet crossovou trať se závodními brankami, profesionálními zatáčkami, terénními vlnami a skoky, kde se budete cítit jako profesionální lyžařský závodník. Nebo si vyberte klasický snowpark s řadou překážek a skoků různých velikostí.
 

Areál nabízí několik variant ubytování od wellness hotelu až po horské chaty. Po dni plném adrenalinu je tedy zaručený i odpočinek. 

Veškeré zimní aktivity najdete na webu: https://www.dolnimorava.cz/zima
Objednávky pro skupiny: https://www.dolnimorava.cz/skupiny
Možnosti ubytování: https://www.dolnimorava.cz/ubytovani