Everything Pardubice

Hlavní sál
50 osob
Salónek Lounge
20 osob
Salónek Octagon
10 osob
Salónek Tomb
6 osob
+420 775 363 781
hello@everything.cz
nám. Republiky 56
530 02 Pardubice I-Zelené Předměstí

Unikátní podzemní prostor s cihlovými klenbami a prvky bývalého atomového krytu představuje perfektní zázemí pro Vaše eventy.

EVERYTHING je multifunkční prostor vybudovaný v bývalém sklepě na uhlí historické budovy z roku 1898 v centru Pardubic, v suterénu Paláce Hybský. Dům je národní kulturní památkou s historií dlouhou přes 125 let. 

Areál tvoří hlavní sál o kapacitě 50 osob, tři salonky a bar. Lze zde uspořádat firemní večírky, školení, oslavy, vzdělávací akce, módní přehlídky, koncerty, divadla, workshopy, skupinové lekce jógy atd. Vybavení je možné variabilně přizpůsobit podle dané akce. K dispozici je celoročně i terasa, která je součástí prostor. Na terase si můžete zdarma zavolat z jediné funkční telefonní budky v ČR.

Hlavní filozofií Everything je být prostorem pro všechno a všechny. Místo je otevřeno různým nápadům a rádi Vám je zde pomohou zrealizovat.

Vybavení prostoru zahrnuje: velkou TV na projekci prezentací, mikrofon a ozvučení, pult pro školitele, plnohodnotné vybavení baru a diskotékové osvětlení. Kapacita pro večírky je 190 osob, pro workshopy 37 osob, pro módní přehlídky 60 osob na sezení, pro školení v hlavním sále 50 osob. Catering lze zajistit pro jakýkoli typ akce.