Hotel Na zámečku

Kongresový sál
180 osob
Červený salonek u Kongresového sálu
20 osob
Sportovní sál
150 osob
Pivnice
50 osob
Kavárna
50 osob
5 pokojů
14 lůžek
+420 775 780 535
pivovar@helpas.cz
49°57'37.48"N; 16°24'13.15"E
Třebovská 1
Ústí nad Orlicí, 562 03

Tento objekt se nachází v obci Ústí nad Orlicí ve vzdálenosti 60 kilometrů od krajského města Pardubice a zároveň Letiště Pardubice.

Svým hostům může nabídnout ubytování v prostředí zrekonstruovaného měšťanského pivovaru. Návštěvníci se mohou ubytovat v luxusně vybavených pokojích, které nabízejí vše potřebné pro příjemně strávený pobyt.

Hotel také nabízí kongresový sál. Tento sál je oddělený od restaurace s možností samostatného vchodu, s krásným výhledem na Pivovarský dvůr a přímým vstupem na ochoz. Součástí Kongresového sálu je Červený salonek, s kapacitou 20 osob a velmi prostorný bar. Samotný sál disponuje kapacitou 100 osob a je velmi oblíbený pro pořádání svateb, rodinných oslav, ale nabízí také velmi dobré prostory pro společenské formální a neformální akce jako jsou plesy, koncerty, firemní přednášky, školení a konference. Sál je vybaven audiovizuální technikou – plátno, ozvučení, WIFI připojení.

Součástí hotelu je i restaurace, která se zaměřuje na přípravu pokrmů z tradiční kontinentální kuchyně, především té české. Samotná restaurace může nabídnout kapacitu až 70 míst. Součástí restaurace je i Pivní salónek, který je vhodný pro menší rodinné oslavy, ale i formální setkání, jako jsou přednášky, školení nebo firemní oběd. Salónek je vybaven promítacím plátnem a TV.

Hotel disponuje také indoor sportovní halou pro aktivní odpočinek.