Hotel Tvrz Orlice

Snídaňový sál
50 osob
Sloupový sál
60 osob
Lovecký salonek
10 osob
23 pokojů
70 lůžek
465 677 720
recepce@eywan.cz
50°1'17.97"N; 16°31'54.43"E
Orlice 1
Letohrad 561 51

Hotel se nachází uprostřed krásné přírody podhůří Orlických hor, na kraji městečka Letohrad. Je situován v tiché oblasti na okraji lesa, poblíž rybníka.

Hotel nabízí moderně zařízené ubytovací jednotky ve dvou kategoriích s nádechem historie. Všechny pokoje jsou dostupné bezbariérově nebo výtahem. Pokoje jsou standardně vybaveny pohovkou, křesly, psacím stolkem, telefonem, internetovým připojením, televizí LCD, vanou se sprchou a fénem.

Hotel Tvrz Orlice je ideálním místem pro různorodé firemní akce. Historické prostory s technickým vybavením a zázemím moderního konferenčního centra dodají společenské akci jedinečnou atmosféru. Hotel nabízí 3 konferenční sály pro celkem 120 osob, 23 pokojů pro 70 účastníku a event manažera plně k dispozici pro zákazníka. Sály jsou vybaveny nejmodernější technikou a mohou nabídnout dataprojektory s plátny, ozvučení, flipchart, plazmové televize a notebooky. Díky tomu je hotel Tvrz Orlice vhodným místem k pořádání pro různých společenských událostí jako jsou konference, semináře a školení.

Pro trávení volného času hotel nabízí svým hostům služby wellness studia, zapůjčení kol a koloběžek, vybavení pro rybaření, lodiček a minizoo. V blízkosti hotelu se také nachází multifunkční sportovní centrum a aquapark.