Relax & Sport resort Dolní Morava - bobové dráhy web

Mamutí horská dráha je dlouhá 3 kilometry a současně se jedná o nejdelší dráhu v České republice a druhou nejdelší v Evropě. Nabízí jízdu lesním terénem i na otevřených pláních. Při převýšení 364 metrů projedete 25 zatáček, 360° otáčku 12 metrů nad zemí, osmičkovou smyčku, podzemní tunel a zhoupnete se na 4 jumpech nad lesními cestami. Při jízdě na dráze mamutích rozměrů se sklonem až 30 % vyvinete rychlost až 50 km/h.  Na jednom bobu s rodičem mohou jezdit děti již od 3 let. Boby jsou dvojmístné, ale jízdu může uskutečnit také jedna osoba samostatně.

Bobová dráha U Slona nabízí adrenalinovou jízdu na bobové dráze s výhledy na okolní krajinu. Její celková délka je 1,6 kilometru, převýšení 80 metrů s rychlostí 50 km/h a užijete si na ní 12 zatáček, dvě 360° otáčky ve výšce 6 a 7, 5 metru nad zemí a dvě parádní zhoupnutí. Boby jsou dvoumístné, na jednom bobu mohou jet i dva dospělí, ale můžete si užít i jízdu sami. Děti mohou jet samostatně na bobu od 120 cm výšky. Bobovou dráhu najdete v areálu U Slona a je otevřená celoročně. 

Relax&Sport resort Dolní Morava nabízí mnoho aktivit v zimní i v letní sezóně. Také se zde nachází unikátní "Stezka v oblacích", která Vám poskytne nejen zábavné trávení volného času, ale také se zde dozvíte spousty zajímavých informací a zajímavostí.