Unikněte každodennímu stresu a přijeďte si odpočinout do wellness

Potřebujete na chvíli vypnout, zapomenout na starosti a mít čas jen pro sebe? Přijeďte do Pardubického kraje a užijte si relax ve zdejších wellness zařízeních. Hotely zasazené do prostředí čisté přírody budou pro odpočinek to pravé. 

Kongres hotel jezerka se nachází v CHKO Železné hory u Sečské přehrady. Nabízí ubytování v moderně zařízených pokojích standardu čtyř hvězdiček. Součástí hotelu jsou restaurace, dvě vinárny a kongresový sál. Najdete zde jedno z nejmodernějších Wellness & Spa v České republice, které se rozprostírá na více než 800m2. Obsahuje 7x saunu, 3x relaxační a ochlazovací bazén, 3x vířivku, masáže a spousty dalších aktivit. Dále je k dispozici privátní mini wellness s vířivkou a saunou pro absolutní soukromí.

Čtyřhvězdičkový Wellness hotel Vista se nachází na severozápadních svazích vrchu Slamník, na konci obydlené části obce Dolní Morava v srdci přírody na úpatí Králického Sněžníku. Čeká Vás čistý horský vzduch, malebná krajina a rajský klid. Wellness centrum nabízí vnitřní hotelový bazén, whirpool, relax zónu zahrnující finskou a parní saunu, kneippovu lázeň. Masáže, hammam, hydromasáže, rhasoul a fitness. Hotel zároveň disponuje kongresovými prostory s kapacitou 350 osob. 

Ať už si vyberete Železné hory nebo Dolní Moravu, oba hotely jsou výborně dostupné ze všech koutů republiky a ideální jak pro odpočinek, tak pro pořádání firemních akcí.  

Více informací k wellness a pobytům najdete na webových stránkách: 
https://www.hotel-dolnimorava.cz/wellness
https://www.jezerka.cz/wellness-and-spa

Firemní akce:
https://www.jezerka.cz/kongresy-a-konference
https://www.hotel-dolnimorava.cz/firmy